Site Overlay

Niesamowite choreografie weselne

Bardzo często Pary Młode zastanawiają się, jak powinien wyglądać ich pierwszy taniec na weselu, żeby był niezapomniany zarówno dla nich, jak i dla gości weselnych. W internecie można zobaczyć tysiące filmów, w których pary mają opracowane niesamowite choreografie weselne.

Tworzymy choreografię czy idziemy na żywioł?

Wiele par chciałoby spróbować swoich sił w bardzo popularnych ostatnio „tańcach-niespodziankach” lub układach choreograficznych. Modę na to zresztą widać dobrze po ogłoszeniach ślubnych – jest mnóstwo reklam firm profesjonalnie przygotowujących do pierwszego tańca. Chęci Młodych potęgowane są jeszcze bardziej gdy wejdzie się na Youtuba i przejrzy jak to wspaniale wyglądało na innych weselach.

Często także nam, jako osobom prowadzącym zabawy weselne Pary Młode pytają się co my o tym sądzimy? I zawsze nasza odpowiedź zaczyna się podobnie – Wszystko jest dla ludzi, ale trzeba mierzyć siły na zamiary. Co mamy na myśli?

Nie każdy musi być Johnem Travoltą

Otóż przede wszystkim chodzi o obycie z tańcem jako takim. Jeżeli jedna z osób nie czuje się zbytnio w tańcu to od razu odradzamy opcje „rozbudowanego” pierwszego tańca – lepiej wtedy wybrać spokojny kawałek, przy którym łatwo jest się po prostu kołysać – to rozwiązuje cały problem. Jeżeli pomimo to stres jest tak duży, że Młodzi obawiają się pierwszego tańca, często ich solową partię skracamy do minimum potrzebnego do uwiecznienia tej chwili przez kamerzystów i fotografów, po czym zapraszamy do „kółeczka” po kolei innych gości. To z pewnością pomaga i dodaje odwagi Młodej Parze.

Z drugiej jednak strony pojawiają się pary, które są przekonane o tym, że dadzą radę w bardziej skomplikowanych choreograficznie tańcach i sprawią, że ich pierwszy taniec będzie zapamiętany przez wszystkich na długo. W takich sytuacjach nie odradzamy, a nawet zachęcamy do stworzenia swojego niepowtarzalnego i oryginalnego pierwszego, małżeńskiego tańca.

Poniżej przedstawiamy kilka udanych pierwszych tańców, a także układów choreograficznych tańców weselnych.

Miłego oglądania.

Impreza na 102!

Niesamowite choreografie weselne:

a

Impreza na 102! DJ i Wodzirej na Twoje wesele

tel. 604 699 864 i 601 142 682

Zapraszamy do rezerwacji terminów weselnych

http://djwodzirejwesele.pl/index.php/portfolio/galeria-naszych-imprez-dj-wodzirej-i-fotograf-na-wesele-do-300-zdjec-w-cenie-imprezy/

www.fb.com/imprezanastodwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *