Site Overlay

DJ na Wesele marzeń

Dlaczego Impreza na 102 to DJ na Wesele marzeń? Najważniejszą częścią każdego wesela jest właśnie to, żeby zarówno goście, jak i Para Młoda się „weseliła”.

Żeby dobrej zabawy stało się zadość potrzebna jest świetnie dobrana oprawa muzyczna.

Posiadamy nieograniczoną bazę największych przebojów muzyki rozrywkowej, które porwą do tańca nawet najbardziej zasiedzianych gości.

Jedynym ograniczeniem repertuaru jest wyobraźnia i dobór utworów pod nastrój i upodobania gości.

To wszystko sprawia, że Impreza na 102 to DJ na Wesele marzeń.

Czasami kotlet na weselu jest niedoprawiony. Czasami napoje nie są tak chłodne jakbyśmy sobie tego życzyli. Nie raz klimatyzacja na sali nie daje rady. O tym goście zapomną. Natomiast MUZYKA musi być dobra, żeby mile wspominać wesele przez długie lata.

Nasz repertuar obejmuje największe klasyki muzyki rozrywkowej. Zarówno hity rodzime, jak i zza granicy oraz pełen wachlarz gatunków. Od disco polo i niezapomniane „evergreen’y list przebojów, po utwory, które dziś nuci cała Polska. Jedynym wyznacznikiem jest to, żeby każdy potrafił zanucić i rozpoznać każdy utwór.

Impreza na 102 DJ i Wodzirej na Twoje Wesele Zdjęcia z imprezy gratis do pobrania w trakcie trwania wesela!

Szczegóły dotyczące utworów, które chcielibyście usłyszeć (lub te których kategorycznie nie mamy zagrać) omawiamy z Parą Młodą indywidualnie na spotkaniu wstępnym. Mile widziane są także wcześniej przygotowane przez Was listy piosenek, które możemy dowolnie wpleść w odpowiedni moment imprezy.

Do nagłośnienia imprezy używamy wysokiej klasy sprzętu oraz oświetlenia. Wszelkie ustawienia konfigurowane są z myślą o konkretnej sali, na której odbywać się będzie wesele, tak, żeby uzyskać optymalne brzmienie i efekty wizualne.
W trakcie przygotować do imprezy odwiedzamy, bądź kontaktujemy się z obsługą sali weselnej, dzięki czemu mamy dobry pogląd na to co będzie nas i gości czekało podczas imprezy.

Sprawdź także nasz poradnik:

http://djwodzirejwesele.pl/index.php/poradnik/

Odwiedź nas na Facebook:

www.fb.com/imprezanastodwa