Site Overlay

Wesele z Wodzirejem

Wesele z Wodzirejem – biesiada w niepowtarzalnej atmosferze

Spotkaliście się kiedyś na imprezie z sytuacją, gdzie goście nie za bardzo kwapią się do zabawy, nawet do tańca? W rezultacie atmosfera z minuty na minutę i z utworu na utwór robi się coraz gęstsza?

„Sklejenie” porywających kawałków jeden po drugim i po prostu obsługa, czyli bycie na weselu z naszej perspektywy nie wystarcza.

Bardzo często zdarza się, że przy okazji ślubu spotykają się ze sobą ludzie, którzy nigdy wcześniej się w życiu nie widzieli. A więc mogą spotkac się ze sobą delikatnie mówiąc „skłócone strony”.

W tym momencie pojawia się postać Wodzireja, która sprawia, że goście stają się bardziej otwarci i szybko zaczynają się integrować. Można powiedzieć, że w tempie ekspresowym zaczynają aktywnie uczestniczyć w imprezie. Pomagają w tym także konkursy i zabawy „zapoznawcze”, z pomocy których często korzystamy w początkowych godzinach wesela.

DRolą Wodzireja już od samego początku wesela jest szeroko pojęte zintegrowanie gości, to wychodzi nam świetnie.

Gwarantujemy, że jeszcze przed zajęciem miejsc przy stole atmosfera i dobre humory będą sprzyjały wszystkim zebranym na sali.

Podczas wesela będziemy w stałej interakcji z biesiadnikami. Przeprowadzimy zabawne i pomysłowe konkursy i skutecznie zachęcimy do wspólnej zabawy, dzięki czemu będzie co wspominać jeszcze przez wiele lat.

Posiadamy doświadczenie w postaci kilkunastu lat realizacji audycji radiowych. Zagraliśmy niezliczoną ilość imprez, pikników firmowych, 18-stek i wesel. Dlatego też gwarantujemy spełnienie oczekiwań Waszych i gości oraz pozostawienie po sobie świetnych wspomnień.

Wesele z wodzirejem to gwarancja świetnej zabawy!

Wodzirej na Wesele marzeń Wesele z Wodzirejem - biesiada w niepowtarzalnej atmosferze

http://djwodzirejwesele.pl/index.php/poradnik/

Jesteśmy na Facebook: http://fb.com/imprezanastodwa