Site Overlay

Zdjęcia z wesela gotowe w trakcie trwania imprezy

Zdjęcia z wesela gotowe w trakcie trwania imprezy

Zdjęcia z wesela to najważniejsza pamiątka wspaniałej imprezy, dlatego nasze zdjęcia z wesela gotowe będą w trakcie trwania imprezy

Wykonujemy kilkaset zdjęć z wesela, które w przerwach pomiędzy blokami tanecznymi są obrabiane i natychmiastowo przesyłane do chmury.

Jeżeli Para Młoda chciałaby, żebyśmy udostępnili zdjęcia gościom, to po zebraniu e-maili weselnicy mogą na bieżąco przeglądać, udostępniać i komentować najładniejsze fotki.

Oferujemy także za dodatkową opłatą usługę wywołania zdjęć pamiątkowych, które goście mogą zabrać ze sobą, jako pamiątkę z wesela.

Do dyspozycji gości oddajemy ściankę foto, która służy za niepowtarzalne tło do zdjęć z imprezy. Udostępniamy także duży wachlarz „śmiesznych” nakryć głowy, z których goście namiętnie korzystają.

Para Młoda otrzymuje do 300 zdjęć. Usługa wykonania, obróbki i dostarczenia zdjęć jest w cenie naszej obsługi wesela.

Dodatkowo płatne usługi to:
– sesja w plenerze
– wywołanie dowolnej ilości zdjęć dla Pary Młodej i gości podczas trwania imprezy
-indywidualnie zaprojektowana ścianka foto z Waszym wyjątkowym motywem, który możemy użyć także na innych gadżetach i upominkach wykonanych dla Was na imprezę.

Zdjęcia z wesela można także zamówić, jako osobną usługę.

Spójrz na galerię fotografii z naszych imprez:

http://djwodzirejwesele.pl/index.php/portfolio/galeria-naszych-imprez-dj-wodzirej-i-fotograf-na-wesele-do-300-zdjec-w-cenie-imprezy/
Zdjęcia z wesela. Fotograf na wesele. Zdjęcia z wesela gotowe w trakcie trwania imprezy

Fotograf na Twoją imprezę tel. +48 604 699 864

Nasz Facebook:

fb.com/imprezanastodwa

null